İstanbul Hava durumu
İstanbul
17°C
 

Özalp Belediyesi akaryakıt satın alacak

Özalp Belediyesi akaryakıt satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 13 Mayıs 2022 Cuma - 12:44
Takip Et
Özalp Belediyesi akaryakıt satın alacak

Basın İlan’da, “AKARYAKIT (MOTORİN) MAL ALIMI İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.” Denildi.

Niteliği, türü ve miktarı: 1 Kalemde 200.000 Litre Motorin Alım İşi

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Söz konusu Akaryakıt, çeşitli zamanlarda idarenin şifahi veya yazılı olarak talep ettiği zaman ve miktarda partiler halinde Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi (Özalp Belediyesi Araç Bakım ve Onarım Kademesi) Özalp/VAN adresine teslim edilecektir.

Söz konusu akaryakıt idarenin ihtiyacına binaen 11 ay boyunca, idarenin talep edeceği zaman ve miktarda peyder pey teslim edilecektir. Ayrıca İdarenin talebi bildirmesinden itibaren söz konusu talep miktarı en geç 2 (İki) gün içerisinde teslim edilecektir.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati:16.06.2022 - 10:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

İstekliler; aşağıda yazılı bulunan belgelerin aslını veya noter yada idarece aslı görülmüş onaylı örneğini teklif dosyalarında sunacaklardır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.